منو
Your Cart

رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042p
11,049,000 تومان
ارزش امتیازی این محصول : 9861
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: TRN-1042p

مشخصات رک TRN-1042p شرکت تیام شبکه

برای ایجاد یک دیتاسنتر به یکسری تجهیزات شبکه از جمله مودم، سوییچ شبکه، پچ پنل، کابل شبکه و ...  نیاز است. از اصلی ترین جز تشکیل دهنده یک دیتاسنتر، رک شبکه است که با توجه به ساختار خود، میزبان سایر تجهیزات شبکه است و همچنین از آن ها در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند. یکی از شرکت های تولید کننده رک های شبکه با کیفیت، شرکت تیام شبکه است که در ادامه به بررسی مشخصات رک TRN-1042p این شرکت می پردازیم.

مشخصات فنی Rack TRN-1042p

امنیت و دسترسی مناست


شرکت تیام شبکه، رک TRN-1042p در اندازه 42U تولید کرده است. این رک از یک بخش کناری بهره می برد که محلی برای آرایش کابل های رک شبکه است. این Side Rack هم، مانند رک اصلی از اندازه 42 یونیت برخوردار است. Rack TRN-1042p از عرض 60 سانتی متر، ارتفاع 194 سانتی متر و عمق 100 سانتی متر بهره می برد. بخش کناری آن هم با ارتفاع 194 سانتی متر، عمق 100 سانتی و عرض 20 سانتی متر ساخته شده است. در نتیجه رک اصلی با قرار گرفتن بخش کناری، دارای عرض 80 سانتی متر است. در بخش جلویی این رک شبکه از در تک لنگه توری با روزنه های دایره ای شکل استفاده شده است که به قفل ریتالی سراسری با دستگیره چرخشی مجهز شده است. قسمت پشتی این رک تیام شبکه به یک درِ دو لنگه توری با پانچ های دایره ای شکل که از قفل ریتالی سراسری با دستگیره چرخشی بهره می برد، تجهیز شده است. در بخش کناری رک TRN-1042p شاهد قرارگیری یک پنل تک لنگه عمودی هستیم که به قفل سوییچی مجهز شده است و امکان دسترسی به تجهیزات شبکه را از طرفین رک سهولت می بخشد. در این Network Rack می توان از فیلتر پارچه ای نانو برای جلوگیری از ورود گرد و غبار استفاده کرد.  

آرایش کابل شبکه


در رک TRN-1042p از پانچ های مربعی شکل بر روی ریل های آن استفاده شده است که هدایت کابل های شبکه را  راحت تر می کند. سینی کف این رک شبکه از نوع بازشو است که امکان عبور پچ پنل به همراه کابل های متصل به آن را می دهد. در قسمت سقف و کف Rack TRN-1042p از روزنه های متعدد با ابعاد مختلف استفاده شده است که امکان ورود و خروج کابل های شبکه با حجم های متفاوت به داخل رک را می دهد.  

سهولت در نصب تجهیزات شبکه


برای راحتی در نصب تجهیزات شبکه در رک تیام شبکه از شمارشگر یونیت سفید بر روی 4 ریل عمودی ادغام شده با ستون استفاده می شود. برای راحتی در جا به جایی رک TRN-1042p ، وزن آن را با تغییر در ساختار در این رک امکانپذیر کرده اند. برای افزایش استحکام این رک شبکه، شاهد ادغام کردن ریل و ستون به صورت کلاف و با ضخامت 2 میلی متر هستیم. از Rack TRN-1042p می توان بدون در نظر گرفتن بخش کناری آن استفاده کرد.

سایر ویژگی ها:


در این رک ایستاده از رنگ مشکی برای افزایش زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط ادارای استفاده شده است. برای باز و بسته کردن درِ عقب بخش کناری از سیستم مگنت استفاده شده است. درِ جلویی رک اصلی توری شکل بوده و از پانچ های دایره ای شکل بر روی آن استفاده شده است. فقط با استفاده از پیچ و مهره می توان بخش Side Rack را به رک اصلی اتصال داد. با وجود بخش کناری رک و با استفاده از نگهدارنده کابل های پلاستیکی موجود بر روی ریل، می توان کابل های شبکه منظم کرد.

نتیجه گیری:


یکی از رک های بسیار مناسب برای ایجاد یک دیتاسنتر، رک TRN-1042p است که کاربری مناسبی برای آرایش کابل های شبکه با تراکم زیاد دارد. در این رک می توان از فیلترهای نانو برای جلوگیری از ورود گرد و غبار استفاده کرد. با توجه به قابلیت هایی که رک دارا است، می توان از برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری استفاده کرد.

مشخصات بدنه
تعداد یونیت 42
درب جلو دارای در جلو تک لنگه و توری دایره‌ای
درب پشتی دارای درب عقب دو لنگه توری دایره‌ای
پنل جانبی دارای پنل‌های جانبی دو لنگه افقی مجهز به قفل سوئیچی
وزن 108 کیلوگرم
ابعاد عرض 80 و عمق 100 سانتی متر
مشخصات فنی
تعداد فن 2 عدد
تعداد ریل دارای 4 ریل L شکل در بدنه اصلی رک و در ساید رک دارای 2 ریل S شکل است

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Rack , Irack