منو
Your Cart

رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1027
11,330,000 تومان
ارزش امتیازی این محصول : 6086
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: TRB-1027

مشخصات رک TRB-1027 شرکت تیام شبکه

رک شبکه از اصلی ترین ارکان ایجاد سرور شبکه است و علت آن هم این است که سایر تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ شبکه، کابل شبکه، مودم، یو پی اس و... داخل رک جایگذاری می شود. از مهمترین وظایف رک، محافظت از دستگاه های قرار گرفته داخل آن است. یکی از شرکت ها تولید کننده رک های شبکه با کیفیت، شرکت تیام شبکه است که در ادامه به بررسی مشخصات رک TRB-1027 این شرکت می پردازیم.

مشخصات فنی Rack TRB-1027

امنیت و دسترسی مناست


رک ایستاده TRB-1027 از لحاظ ساختاری دارای ابعاد 27U با عرض 60 و عمق 100 سانتی متری است. یک هدایت کننده کابل بر روی ریل تعبیه شده است تا کابل ها را به راحتی داخل رک وارد کرد. در ستون رک، فضایی را برای قرار دادن پنل توزیع برق 19 اینچی به صورت Zero Unit طراحی شده که فضایی را از داخل رک اشغال نمی کند. در بخش جانبی رک تیام شبکه شاهد قرارگیری پنل های تک لنگه افقی هستیم که برای سهولت دسترسی و افزایش فضای مفید به تجهیزات از طرفین رک تعبیه شده اند. رک TRB-1027 دارای درِ جلو و عقب تک لنگه با قفل سوئیچی با دستگیره چرخشی ریتالی است که قابلیت جایگزینی درِ توری شکل به جای در تک لنگه وجود دارد.

آرایش کابل شبکه


رک TRB-1027 در بخش سقف و کف خود به تعدادی روزنه با ابعاد مختلف تجهیز شده است تا بتوان ورود و خروج کابل های شبکه را با توجه به حجم های متفاوتشان به راحتی به رک وارد و یا از آن خارج کرد. به منظور هدایت بهتر کابل ها، رک تیام شبکه به ریل های خمکاری شده ناودانی مجهز شده است تا کابل ها به راحتی داخل آن ها هدایت شوند همچنین به منظور ورود و خروج کابل ها به ریل، بر روی این ریل ها پانچ های بیضی شکلی تعبیه شده است. برای ایجاد نظم بیشتر در هدایت کابل ها در ارتفاع و عمق رک، از ریل های عمودی پهن استفاده شده که بر روی آن ها شاهد پانچ های T شکل هستیم. همچنین این نوع پانچ بر روی بازوهای تقویتی برای نصب پایه نگهدارنده بست کمربندی نیز استفاده شده است. سینی کف رک TRB-1027 به شکل بازشو است که امکان عبور پچ پنل به همراه کابل های متصل به آن در زمان جابه جایی تجهیزات و یا تعویض رک وجود دارد. برای ثابت کردن رک بر روی زمین، نیازی به باز کردن سینی کف رک نیست و خیلی راحت می توان آن را بر روی زمین ثابت کرد.

سهولت در نصب تجهیزات شبکه و استحکام رک


در ساختار رک TRB-1027 برای افزایش استحکام بیشتر آن، از ورق های دو لایه و از ریل هایی با ضخامت 2 میلی متر استفاده شده است. همچنین برای افزایش ایستایی و تحمل بیشتر وزن، شاهد تغییر اتصال پیچ و مهره ای به صورت جوشکاری شده (به ستون های جلو و عقب) در بازوهای تقویتی هستیم. برای نصب راحت تر تجهیزات شبکه در داخل رک از شمارشگر یونیت چاپی سفید بر روی ۴ ریل عمودی استفاده می شود. همچنین قابلیت تنظیم فاصله بین ریل ها در عمق رک متناسب با عمق تجهیزات، بدون نیاز به ابزار خاص و بهره گیری از مکانیزم ضامن دستی به جای اتصالات پیچ و مهره ای وجود دارد.

 سایر ویژگی ها:

رک TRB-1027 با توجه به ابعادی که دارد برای استفاده به عنوان رک شبکه و یا سرور بسیار مناسب است. این Rack از لحاظ ظاهری هم از طراحی خوبی برخوردار است و درِ جلویی آن از شیشه و قاب فلزی به منظور افزایش مقاومت و زیبایی بیشتر، و رنگ مشکی به منظور زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط اداری استفاده شده است.

مشخصات بدنه
تعداد یونیت دارای 27 یونیت
عمق 100 سانتی متر
درب جلو درب جلو تک لنگه با قاب فلزی و شیشه ای رنگی مجهز به قفل سوییچی با دستگیره چرخشی (طرح ریتالی) با امکان جایگزینی با در توری
درب پشتی درب پشت تک لنگه مجهز به قفل سوییچی با دستگیره چرخشی (طرح ریتالی) به منظور سهولت دستیابی به تجهیزات انتهایی رک با امکان جایگزینی با در توری
پنل جانبی پنل های جانبی دو لنگه افقی به منظور افزایش فضای مفید و سهولت دسترسی به تجهیزات از طرفین رک، مجهز به زبانه کشوئی و قفل سوییچی
رنگ رنگ پودری مشکی الکترواستاتیک به منظور دوام و زیبایی بیشتر
بسته بندی کارتن
وزن 92.5 کیلوگرم
ابعاد
عرض 60 و ارتفاع 132 و عمق 100 سانتی‌متر

عرض 60 و ارتفاع با چرخ 140 و عمق 100 سانتی‌متر
مشخصات فنی
ماکزیمم تعداد فن قابل نصب قابلیت افزایش فن در سقف تا 4 عدد
تعداد فن مجهز به دو فن AC به منظور تهویه هوا
تعداد ریل 4 عدد U شکل
ساير مشخصات
سایر قابلیت ها
دارای بدنه تمام فلزی جوشکاری شده برای استحکام بیشتر

کاهش وزن رک به منظور سهولت در جابه جايی با تغيير فناوری و مهندسی تولید همزمان با افزايش کیفیت و استحکام قطعات

استفاده از ریل با ضخامت 2 میلی‌متر به منظور استحکام بیشتر

درج شمارشگر یونیت چاپی سفید بر روی 4 ریل عمودی به منظور سهولت در نصب تجهیزات

فاصله 19 اینچ در ریل‌ها مطابق با استاندارد کامپیوتری، مخابراتی و صوتی IEC60297

امکان تنظیم دلخواه فاصله ریل ها (آداپتورها) با یکدیگر در عمق رک

سهولت و هم‌خوانی در نصب کلیۀ تجهیزات استاندارد شــبـکــه و سرورهای متداول

استفاده از ورق دوبل شده و تغيير در شکل خم کاری ستون و ریل به منظور استحکام بيشتر

تعبیه فضایی در ستون رک به‌منظور قرار‌گیری پنل توزیع برق 19اینچ (به صورت Zero Unit) بدون نیاز به اشغال فضای مفید رک

اتصال جوشکاری شده در بازوهای تقويتی (به ستون‌های جلو و عقب)، به منظور افزایش ايستايی و تحمل وزن بيشتر

تعبیه ورودی‌های کابلِ متعدد در سقف و کف رک با ابعاد متفاوت به منظور ورود و خروج کابل با حجم‌های مختلف و از محل‌های مختلف

طراحی سينی کف رک به صورت باز شو به منظور امکان عبور پچ پنل به همراه کابل‌های متصل به آن در زمان جابجایی تجهیزات و یا تعویض رکخم‌کاری ناودانی ریل‌ها به منظور ایجاد فضای هدایت کابل داخل ریل و تعبیه پانچ‌های بیضی بر روی ریل‌ها جهت ورود و خروج کابل به آن (در مدل‌های با ریل‌های U)

افزایش پهنای ریل‌های عمودی و تعبیه پانچ‌های مربعی بر روی آن‌ها و همچنین بر روی بازوهای تقویتی به منظور نصب پایه نگه‌دارنده بست کمربندی، به منظور سهولت و نظم بيشتر در هدايت كابل‌ها در ارتفاع و عمق رک (در مدل‌های با ریل U)

مجهز به قاب متحرک برای فن به منظور سهولت تعویض از بیرون بدون جابجایی تجهیزات

دارای 4 چرخ صنعتی به منظور سهولت در جابجایی (امکان جایگزینی چرخ‌ها با پایه ثابت قابل تنظیم)

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Rack , Irack