منو
Your Cart

رک ایستاده IRACK مدل TRB-1042p

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1042p
رک ایستاده IRACK مدل TRB-1042p
30,989,000 تومان
ارزش امتیازی این محصول : 8486
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: TRB-1042p

مشخصات رک TRB-1042p شرکت تیام شبکه

برای ایجاد یک سرور شبکه به یک رک شبکه نیاز است تا تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ شبکه، کابل شبکه، مودم، یو پی اس و... داخل آن قرار داد. از مهمترین وظیفه یک رک شبکه، محافظت از دستگاه های تعبیه شده در آن است. یکی از شرکت های تولید کننده رک های شبکه با کیفیت، شرکت تیام شبکه است که در ادامه به بررسی مشخصات رک TRB-1042p این شرکت می پردازیم.

مشخصات فنی Rack TRB-1042p

امنیت و دسترسی مناست


رک ایستاده TRB-1042p دارای ابعاد 42U با عرض 60 و عمق 100 سانتی متری است که در مدل توری خشتی (Perforated) تولید شده است. از یک هدایت کننده کابل بر روی ریل ها استفاده شده تا کابل ها را با سهولت بیشتر در داخل این رک به کار برد. در ستون رک، فضایی را برای قرار دادن پنل توزیع برق 19 اینچی به صورت Zero Unit طراحی شده که فضایی را از داخل رک اشغال نمی کند.

آرایش کابل شبکه


برای داشتن یک رک منظم، رک TRB-1042p در بخش سقف و کف خود دارای روزنه های متعدد با ابعاد متفاوت است تا کابل ها را با وجود تفاوت در حجم، به راحتی به رک داخل و یا از آن خارج کرد. ریل های تعبیه شده در این رک تیام شبکه، دارای خمکاری هایی به منظور هدایت هر چه بهتر کابل ها است و همچنین بر روی ریل ها پانچ هایی بیضی شکلی به منظور ورود و خروج کابل ها و ایجاد نظم بیشتر تعبیه شده است. برای ایجاد هر چه بیشتر نظم در رک TRB-1042p ، شاهد افزایش پهنای ریل ها عمودی هستیم که بر روی آن ها پانچ های T شکل تعبیه شده است و همچنین این پانچ ها بر روی بازوهای تقویتی برای نصب پایه نگهدارنده بست کمربندی برای افزایش نظم نیز جای گرفته است که این موارد باعث افزایش نظم در ارتفاع و عمق رک می شود. سینی کف رک به شکل بازشو طراحی شده است که امکان عبور پچ پنل به همراه کابل های متصل به آن در زمان جابه جایی تجهیزات و یا تعویض رک وجود دارد. رک TRB-1042p در بخش جانبی خود به پنل های دو لنگه افقی، به منظور افزایش فضای مفید و سهولت دسترسی به تجهیزات از طرفین رک تجهیز شده است. همچنین درِ جلو و عقب، تک لنگه بوده که به قفل سوئیچی با دستگیره چرخشی ریتالی مجهز است که امکان جابجایی آن با درِ توری وجود دارد. برای ثابت کردن رک TRB-1042p بر روی زمین، نیازی به باز کردن سینی کف آن وجود ندارد و می توان آن را بدون این کار به زمین متصل کرد. 

سهولت در نصب تجهیزات شبکه


در رک TRB-1042p تیام شبکه به منظور سهولت در نصب تجهیزات شبکه از درج شمارشگر یونیت چاپی سفید بر روی 4 ریل عمودی استفاده می شود. در این رک شبکه امکان تنظیم فاصله بین ریل ها در عمق رک متناسب با عمق تجهیزات، بدون نیاز به ابزار خاص و بهره گیری از مکانیزم ضامن دستی به جای اتصالات پیچ و مهره ای وجود دارد. برای استحکام هر چه بهتر در این رک، از ریل با ضخامت 2 میلی متر استفاده شده است. همچنین از ورق دوبل شده و تغییر در شکل خمکاری ستون و ریل به منظور استحکام بیشتر به کار گرفته شده است. رک TRB-1042p به منظور افزایش ایستایی و تحمل وزن بیشتر خود، قابلیت تغییر اتصال پیچ و مهره به صورت جوشکاری شده به ستون های جلو و عقب را دارد. در این رک تیام شبکه سهولت و همخوانی در نصب کلیۀ تجهیزات استاندارد شبکه و سرورهای متداول وجود دارد.

تفاوت مدل TRB-1042p با TRB-1042:

رک TRB-1042p در ساختار خود از درِ جلو و عقب توری شکل بهره می برد اما رک TRB-1042 در بخش جلویی خود به درِ تک لنگه مجهز به قفل سوییچی با دستگیره چرخشی (طرح ریتالی) مجهز است که امکان جایگزینی آن با درِ توری شکل وجود دارد. همچنین مدل TRB-1042 به دو فن مجهز است که مدل TRB-1042p فاقد آن است.

 سایر ویژگی ها:


با توجه به ابعاد رک TRB-1042p ، می توان آن را به عنوان رک شبکه و یا سرور مورد استفاده قرار داد. این Rack از لحاظ ظاهری دارای طراحی خوبی است و درِ جلویی آن از شیشه و قاب فلزی به منظور افزایش مقاومت و زیبایی بیشتر، و رنگ مشکی به منظور زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط اداری استفاده شده است.

مشخصات بدنه
تعداد یونیت دارای 42 یونیت
عمق 100 سانتی متر
درب جلو درب جلو تک لنگه با قاب فلزی و شیشه ای رنگی مجهز به قفل سوییچی با دستگیره چرخشی (طرح ریتالی) با امکان جایگزینی با در توری
درب پشتی درب پشت تک لنگه مجهز به قفل سوییچی با دستگیره چرخشی (طرح ریتالی) به منظور سهولت دستیابی به تجهیزات انتهایی رک با امکان جایگزینی با در توری
پنل جانبی پنل های جانبی دو لنگه افقی به منظور افزایش فضای مفید و سهولت دسترسی به تجهیزات از طرفین رک، مجهز به زبانه کشوئی و قفل سوییچی
رنگ رنگ پودری مشکی الکترواستاتیک به منظور دوام و زیبایی بیشتر
بسته بندی کارتن
وزن 118.5 کیلوگرم
ابعاد
عرض 60 و ارتفاع 197 و عمق 100 سانتی‌متر در مدل توری (Perforated)


عرض 60 و ارتفاع با چرخ 205 و عمق 100 سانتی‌متر در مدل توری (Perforated)

مشخصات فنی
ماکزیمم تعداد فن قابل نصب قابلیت افزایش فن در سقف تا 4 عدد
تعداد فن -
تعداد ریل 2 عدد U شکل
ساير مشخصات
سایر قابلیت ها
دارای بدنه تمام فلزی جوشکاری شده برای استحکام بیشتر

کاهش وزن رک به منظور سهولت در جابه جايی با تغيير فناوری و مهندسی تولید همزمان با افزايش کیفیت و استحکام قطعات

استفاده از ریل با ضخامت 2 میلی‌متر به منظور استحکام بیشتر

درج شمارشگر یونیت چاپی سفید بر روی 4 ریل عمودی به منظور سهولت در نصب تجهیزات

فاصله 19 اینچ در ریل‌ها مطابق با استاندارد کامپیوتری، مخابراتی و صوتی IEC60297

امکان تنظیم دلخواه فاصله ریل ها (آداپتورها) با یکدیگر در عمق رک

سهولت و هم‌خوانی در نصب کلیۀ تجهیزات استاندارد شــبـکــه و سرورهای متداول

استفاده از ورق دوبل شده و تغيير در شکل خم کاری ستون و ریل به منظور استحکام بيشتر

تعبیه فضایی در ستون رک به‌منظور قرار‌گیری پنل توزیع برق 19اینچ (به صورت Zero Unit) بدون نیاز به اشغال فضای مفید رک

اتصال جوشکاری شده در بازوهای تقويتی (به ستون‌های جلو و عقب)، به منظور افزایش ايستايی و تحمل وزن بيشتر

تعبیه ورودی‌های کابلِ متعدد در سقف و کف رک با ابعاد متفاوت به منظور ورود و خروج کابل با حجم‌های مختلف و از محل‌های مختلف

طراحی سينی کف رک به صورت باز شو به منظور امکان عبور پچ پنل به همراه کابل‌های متصل به آن در زمان جابجایی تجهیزات و یا تعویض رک

خم‌کاری ناودانی ریل‌ها به منظور ایجاد فضای هدایت کابل داخل ریل و تعبیه پانچ‌های بیضی بر روی ریل‌ها جهت ورود و خروج کابل به آن (در مدل‌های با ریل‌های U)

افزایش پهنای ریل‌های عمودی و تعبیه پانچ‌های مربعی بر روی آن‌ها و همچنین بر روی بازوهای تقویتی به منظور نصب پایه نگه‌دارنده بست کمربندی، به منظور سهولت و نظم بيشتر در هدايت كابل‌ها در ارتفاع و عمق رک (در مدل‌های با ریل U)

مجهز به قاب متحرک برای فن به منظور سهولت تعویض از بیرون بدون جابجایی تجهیزات

دارای 4 چرخ صنعتی به منظور سهولت در جابجایی (امکان جایگزینی چرخ‌ها با پایه ثابت قابل تنظیم)

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Rack , Irack