منو
Your Cart

رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s
رک ایستاده IRACK مدل TRN-1042s
7,689,000 تومان
ارزش امتیازی این محصول : 4111
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: TRN-1042s

مشخصات رک TRN-1042s شرکت تیام شبکه

برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری به امکانات و وسایلی نیاز است که از مهمترین و اصلی ترین جز تشکیل دهنده یک شبکه کامپیوتری، رک شبکه است. رک شبکه بر اساس ساختاری که دارد، محل قرارگیری سایر تجهیزات شبکه مربوط به یک شبکه کامپیوتری است. یکی از شرکت های تولید کننده رک های شبکه با کیفیت، شرکت تیام شبکه است که در ادامه به بررسی مشخصات رک TRN-1042s این شرکت می پردازیم.

مشخصات فنی Rack TRN-1042s

امنیت و دسترسی مناست


رک TRN-1042s از اندازه 42 یونیت برخوردار است و از ساختاری با ابعاد 80 سانتی متر عرض (60 سانتی متر بدون ساید رک)، 194 سانتی متر ارتفاع و عمق 100 سانتی متر عمق بهره می برد. قسمت کناری اضافه شده به رک (Side Rack) همانند بدنه اصلی رک در اندازه 42 یونیت و عمق 100 سانتی متر تولید شده است و با داشتن عرض 20 سانتی متر، عرض کلی رک به 80 سانتی می رسد. بخش Side Rack محلی برای مدیرت کابل های جانبی مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش کناری این رک تیام شبکه شاهد قرارگیری پنل های جانبی عمودی هستیم که به قفل سوئیچی تجهیز شده است و وجود این پنل ها امکان دسترسی آسان تر به تجهیزات شبکه را از طرفین می دهد. در قسمت جلوی Rack TRN-1042s از یک درِ تک لنگه توری با پانچ های دایره ای شکل استفاده شده است که به قفل ریتالی سراسری با دستگیره چرخشی مجهز شده است. در بخش پشتی این رک شبکه از یک درِ دو لنگه توری با منافذ دایره ای  شکل استفاده شده است که از قفل ریتالی سراسری با دستگیره چرخشی بهره می برد. در رک TRN-1042s می توان از فیلترهای پارچه ای نانو، به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار استفاده کرد.

آرایش کابل شبکه


رک TRN-1042s به یک سینی کف بازشو مجهز شده است و قابلیت باز شدن آن باعث می شود تا بتوان کابل های متصل به پچ پنل را در زمان جا به جایی رک، از داخل رک عبور داد. بر روی سقف و کف رک شاهد قرار گیری روزنه هایی با ابعاد مختلف هستیم که به غبارگیر موئی مجهز شده و می توان کابل های شبکه با حجم های مختلف را به داخل رک وارد و یا از آن خارج کرد. همچنین برای هدایت بهتر کابل ها، از پانچ های مربعی شکل بر روی ریل ها استفاده شده است. 

سهولت در نصب تجهیزات شبکه


برای سهولت در نصب تجهیزات شبکه در این رک تیام شبکه، از شمارشگر یونیت سفید بر روی 4 ریل عمودی استفاده شده است. می توان از Rack TRN-1042s بدون قرار گیری Side Rack هم استفاده کرد. برای افزایش استحکام بیشتر این رک شبکه، شاهد ادغام ریل و ستون به صورت کلاف با ضخامت 2 میلی متر هستیم. این رک با داشتن ساختاری سبک، می توان به راحتی آن را جا به جا کرد.

سایر ویژگی ها:


در این رک ایستاده از رنگ مشکی برای افزایش زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط ادارای استفاده شده است. درِ جلو این رک دارای طراحی توری شکل با استفاده از پانچ های دایره ای شکل است. برای باز و بسته شدن درِ عقب محفظه جانبی از سیستم مگنت استفاده شده است. این رک دارای قابلیت اضافه کردن Side Rack به بخش اصلی را از طریق پیچ و مهره را دارد. با وجود Side Rack و وجود نگهدارنده کابل های پلاستیکی بر روی ریل های آن، می توان کابل های شبکه را راحت تر منظم کرد. رک TRN-1042s به دلیل داشتن فضای اضافه در کنار خود، آرایش کابل ها با تراکم زیاد را سهولت می بخشد.

نتیجه گیری:


یکی از رک های بسیار مناسب برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری، رک TRN-1042s است که با وجود داشتن یک قسمت اضافه در کنار رک اصلی، می توان کابل های را با آرایش بهتری در رک قرار داد. پس می توان این رک را یکی از گزینه های مناسب برای خرید در نظر داشت. 

مشخصات بدنه
تعداد یونیت 42
درب جلو دارای در جلو تک لنگه و توری دایره‌ای
درب پشتی دارای درب عقب دو لنگه توری دایره‌ای
پنل جانبی دارای پنل‌های جانبی دو لنگه افقی مجهز به قفل سوئیچی
وزن 108 کیلوگرم
ابعاد عرض 80 و عمق 100 سانتی متر
مشخصات فنی
تعداد فن 2 عدد
تعداد ریل دارای 4 ریل L شکل در بدنه اصلی رک و در ساید رک دارای 2 ریل S شکل است

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Rack , Irack