منو
Your Cart

رک دیواری IRACK مدل TRE-6009

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
رک دیواری IRACK مدل TRE-6009
رک دیواری IRACK مدل TRE-6009
2,259,000 تومان
ارزش امتیازی این محصول : 960
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: TRE-6009

مشخصات رک شبکه TRE-6009 شرکت تیام شبکه

برای داشتن یک سرور شبکه کارآمد با ابعاد کوچک به فضایی نیاز است تا تجهیزات شبکه مربوط به سرور شبکه را در آن قرار داد و برای این کار، به رک دیواری احتیاج است. این رک شبکه با توجه به ساختاری که دارد، فضایی زیادی را از محیط کار اشغال نمی کند و از تجهیزات شبکه تعبیه شده در آن، محافظت می کند. یکی از شرکت ها تولید کننده رک های شبکه با کیفیت، شرکت تیام شبکه است که در ادامه به بررسی مشخصات رک دیواری ارزان قیمت TRE-6009 این شرکت می پردازیم.

مشخصات فنی Rack TRE-6009

امنیت و دسترسی مناست

رک شبکه TRE-6009 در اندازه 9 یونیت تولید شده است. این رک در ابعاد 60 سانتی متر عمق، 56 سانتی متر عرض و 44.5 سانتی متر ارتفاع ساخته شده است. در قسمت جلویی این رک شبکه شاهد قرارگیری درِ شیشه ای هستیم که به قفل سوییچی تجهیز شده است. در بخش کناری Rack TRE-6009 از پنل های جانبی تک لنگه استفاده شده است که امکان دسترسی به تجهیزات شبکه تعبیه شده در رک را از طرفین می دهد و همچنین برای افزایش امنیت به قفل سوییچی مجهز شده است. برای جلوگیری از ورود ضربه به درِ شیشه ای این رک تیام شبکه از ضربه گیر پلاستیکی نگهدارنده درِ رک استفاده شده است.

آرایش کابل شبکه

در بخش کف و سقف رک شبکه TRE-6009 شاهد قرار گیری روزنه هایی برای ورود و خروج کابل های شبکه هستیم. 

سهولت در نصب تجهیزات شبکه


رک دیواری TRE-6009 مجهز به 4 ریل عمودی در ساختار خود است. برای افزایش استحکام این رک تیام شبکه از ریل هایی با ضخامت 25.1 میلی متر استفاده شده است. همچنین به منظور استحکام بیشتر Rack TRE-6009 ، ساختار پشتی آن تقویت شده است تا بتوان بدون نگرانی این رک شبکه را به دیوار نصب کرد.

سایر ویژگی ها:


برای زیبایی رک TRE-6009 از رنگ مشکی پودی الکترواستاتیک استفاده شده است که باعث افزایش هماهنگی این رک با محیط اداری می شود. در بخش جلویی از درِ شیشه ای برای جذابیت بیشتر استفاده شده است. در سقف این رک تیام شبکه می توان یک عدد فن AC به منظور تهویه هوا نصب کرد. همچنین در ساختار Rack TRE-6009 یک عدد پاور 3 پورتی قرار گرفته است.

نتیجه گیری:


رک شبکه TRE-6009 از ارزانترین رک های تولید شده توسط تیام شبکه است و همچنین از طراحی ساده هم بهره می برد. این رک را می توان در محیط هایی که محدودیت فضا وجود دارد، مورد استفاده قرار دارد و سرور شبکه خود را ایجاد کرد. پس اگر دارای فضایی کوچک هستید، نگران نباشید و این رک شبکه را خریداری کنید. 

مشخصات بدنه
عمق 60 سانتی‌متر
درب جلو دارای درِ شیشه ای در جلو
درب پشتی تقویت درِ پشت رک به منظور استحکام بیشتر برای نصب رک به دیوار
رنگ رنگ مشکی پودری الکترواستاتیک به منظور زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط اداری
ابعاد دارای عرض ۵۶ و عمق۶۰ و ارتفاع ۴۴.۵ سانتی متر
مشخصات فنی
ماکزیمم تعداد فن قابل نصب امکان نصب یک عدد فن AC در سقف به منظور تهویه هوا
تعداد ریل دارای 2 ریل عمودی L در جلو و دو ریل عمودی S در عقب رک
ساير مشخصات
سایر قابلیت ها دارای یک عدد پاور 3 پورتی امکان عبور کابل از سقف و کف رک

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Rack , Irack