منو
Your Cart

سوییچ مدیریتی 48 پورت Cisco مدل WS-C2960-48PST-L

جهت دریافت تخفیفات همکاری و پروژه ای می توانید با شماره 02537020 تماس حاصل فرمایید.
سوییچ مدیریتی 48 پورت Cisco مدل WS-C2960-48PST-L
سوییچ مدیریتی 48 پورت Cisco مدل WS-C2960-48PST-L
2,650,000 تومان
  • موجودی: موجود در انبار
  • مدل: WS-C2960-48PST-L
تعداد پورت سوییچ
48 پورت
سرعت پورت سوییچ
10/100/1000
مشخصات
ابعاد عرض 44.5 و ارتفاع 4.4 و عمق 32.8 سانتی متر
نوع سوییچ لايه 2
پورت SFP دارد
جنس بدنه فلزي
پورت POE دارد
تعداد پورت Uplink 2 عدد
نوع پورت Uplink SFP و 10/100/1000
میزان حافظه فلش 32 مگابایت
میزان حافظه رم 64 مگابایت
قابلیت افزایش ماژول ندارد
وضعیت ركمونت
قابلیت افزودن ماژول Uplink ندارد
قابلیت افزودن اسلات پاور پشتیبان ندارد
توان منبع پاور 100 تا 240 VAC
مشخصات نرم افزاری
نوع لایسنس LAN Base
قابلیت یکپارچه سازی ندارد
Standards
IEEE 802.1s

IEEE 802.1w

IEEE 802.1X

IEEE 802.3ad

IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)

IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p CoS Prioritization

IEEE 802.1Q VLAN
ظرفیت سوییچ 16Gbps
حداکثر تعداد VLAN های تعریف شده 4000
حداکثر تعداد VLAN های فعال 255
حداکثر آدرسهای MAC 8000

نظر شما چیست؟

لطفا جهت ثبت نظر به حساب کاربری وارد شوید یا ثبت نام کنید.
برچسب ها: Switch , Cisco