منو
Your Cart

خرید عمده و سازمانی

امروزه کارآمدی هر سازمان و شرکتی به واسطه نوع کسب و کار، به استقرار، تجهیز و بهینه سازی زیر ساخت فناوری اطلاعات آن وابسته است؛ از نوسازی تجهیزات شبکه و ارتباطات گرفته تا رایانه ها و ماشین های اداری. اگر مدیر یا مسئول خرید یک سازمان دولتی و یا شرکت خصوصی هستید و به دنبال تامین کالاهای مورد نظر خود به صورت عمده، با تخفیف ویژه و قیمت مناسب هستید؛ وابسته به شرکت مهندسی طیف رایانه هوشمند که از مجریان موفق پروژه های متعدد کشوری است، در قالب طرح های زیر، شرایط مناسبی را برای شما فراهم ساخته است :

الف) خرید عمده

فروشگاه اینترنتی طیف سنتر به واسطه کادر متخصص و آشنا به تجهیزات از یک سو و قدرت تامین مناسب از سوی دیگر، آمادگی خدمت رسانی و فروش محصولات شرایط ویژه ای به شرح زیر می باشد:

قیمت های رقابتی و بسیار مناسب

امکان ارسال رایگان به سراسر کشور

بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان

خدمات پس از فروش ویژه


ب) کارت هدیه

تهیه هدیه برای پرسنل و مشتریان وفادار، از جمله دغدغه های سازمان ها و شرکت ها می باشد. کارت هدیه طیف سنتر، راه حل مناسبی برای  رفع این دغدغه‌ است. دارنده این کارت می تواند با سلیقه خود، طی دفعات و تا سقف موجودی کارت، نسبت به خرید از فروشگاه اینترنتی طیف سنتر اقدام نماید.


ج) کد تخفیف

گزینه ساده تری که برای تهیه هدیه در نظر گرفته شده است، کد تخفیف است. در این شیوه قراردادی با طیف سنتر منعقد می کنید و بر اساس آن می توانید به هر تعداد و هر مبلغی که مایل باشید، کد تخفیف دریافت کنید و با شیوه های مختلفی نظیر ارسال پیامک یا ارسال نامه، کد تخفیف ویژه ای را به هریک از مشتریان و پرسنل خود ارائه دهید.


کارشناسان طیف سنتر، از طریق شماره تماس 02537020  و همچنین سایر راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه "تماس با ما"، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره هستند.