منو
Your Cart

کامپیوتر بدون کیس

خرید کامپیوتر بدون کیس

یکی از سیستم های کامپیوتری که در سال های اخیر به بازار عرضه شده است، کامپیوترهای بدون کیس هستند. این نوع کامپیوتر از یک مانیتور، کیبورد و ماوس تشکیل شده است. این نوع کامپیوتر فاقد کیس بوده و تمامی قطعات سخت افزاری آن در داخل بخش مانیتور تعبیه شده است. در واقع این نوع سیستم کامپیوتری تقریبا شبیه به یک لپ تاپ است، با این تفاوت که دارای کیبورد و ماوس جداگانه است. یک سیستم All In One می تواند با مشخصات سخت افزاری مختلف عرضه شوند و حتی گاهی می توان آن ها بدون قطعات سخت افزاری خریداری کرد و با توجه به نیاز خود قطعات سخت افزاری را بر روی آن سوار کرد. ابعاد نمایشگر کامپیوتر بدون کیس معمولا از 18 اینچ به بالا است. نمایشگر برخی از آن ها قابلیت تاچ کردن را نیز دارد. آل این وان ها میزان مصرف برق کمتری نسبت به کامپیوترهای همراه با کیس دارد که این خود می تواند باعث کاهش مصرف برق در ادارات و سازمان ها شود. فروشگاه اینترنتی طیف سنتر All In One هایی با برند های لنوو (Lenovo)، گرین (Green) و یونیو (Univo) برای فروش عرضه می کند. البته اگر چه فروشگاه اینترنتی طیف سنتر از پیشگامان تاسیس فروشگاه اینترنتی قم می باشد و به منظور توسعه خرید اینترنتی قم ایجاد شده اما با برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته تا کنون کاربران گرانقدری از سراسر میهن پهناورمان ایران به جمع مشتریان ما افزوده شده اند. 

تولید کننده: گرین مدل: GX424 i7/8/1/240 H410
در همه پیشرفت های انسان و دنیای مدرن، بهبود همه جانبه ویژگی های یک دستگاه به چشم می خورد. در میان تمامی آنها نیز، کامپیوتر ها نقش بسیار زیادی دارند. در راه بهینه سازی و بهبود این دسته از ابزار ها، ایده های بسیاری مطرح شده است. یکی از پسندیده ترین آنها، طراحی سیستم های همه کاره یا All in One می باشد...
40,500,000 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424 i5/8/1/120 H410
با پیشرفت روز افزون بشریت در همه زمینه ها، کامپیوتر ها نیز طالب حق خود هستند. در این میان، برندی مثل Green ساکت ننشسته و قدمی محکم برداشته است. این قدم طراحی و ساخت کامپیوتر هایی فارغ از پیچیدگی ظاهری و حفظ قدرت پردازشی بوده است. سیستم هایی که به آنها بدون کیس گفته شده و می توانند جای یک س..
37,000,000 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424I361S
با کامپیوترهای آماده (All-in-one) گرین کارایی سیستم های قدرتمند دسکتاپ را در حداقل فضای ممکن تجربه خواهید کرد. صفحه نمایش 24 اینچ با وضوح تصویر FHD، طراحی چشم نواز و کم حجم، همراه داشتن کیبورد و ماوس بی سیم و پشتیبانی از طیف وسیع تجهیزات ذخیره سازی و I/O تنها بخشی از ویژگی های ممتاز این محصول محسوب ..
32,000,000 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX422S P14 H410 G6400/4GB/1TB
استفاده مکرر از سیستم های کامپیوتری امروزه در تمامی سطوح جامعه دیده می شود. این نیاز باعث ایجاد شرایط مختلفی برای استفاده از کامپیوتر ها شده است. کاربرد های اداری، خانگی، گیمینگ و غیره. بدیهی است که برای هر کدام از آنها، دستگاهی مناسب ساخته شود. ظهور کامپیوتر های All in One نیز برای بخشی از آن اهداف..
28,000,000 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424 i5/4/1 H410
همیشه در تمامی ابعاد دنیای تکنولوژی، استفاده بهینه از سیستم های کامپیوتری دغدغه بوده است. این بهینه شدن هم باید در سخت افزار یک سیستم باشد و هم در نحوه ی استفاده و کاربر آن. حال شرکتی اقدام به ترکیب این دو نیاز کرده و با تولید محصولی با کیفیت، آن را پاسخ داده است. برند گرین همان سازنده محب..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424 i3/8/1/120 H410
واضح است که در هنگام انتخاب سیستم کامپیوتری به هر منظور و مقصودی، در نظر گرفتن برند امر مهمی است. حال تصور کنید برندی معروف و محبوب، دست به تولید محصولی کارآمد بزند. شرکتی که تاریخچه خوبی در تولید محصولات دیجیتال و کامپیوتری داشته است. همچنین دستگاهی که توانمندی های فوق العاده ای به عنوان یک کامپیوت..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424 i3/4/1 H410
در زندگی امروزی، استفاده از کامپیوتر در هر مکانی به چشم می خورد. میزان کاربرد این محصول از دنیای تکنولوژی در مشاغل و ارگان های مختلف متفاوت است. در مقابل وجه مشترک استفاده همه آنها ، راحتی و بهینه بودن سیستم ها می باشد. یکی از محصولات معروف در دنیای کامپیوتر که دارای قدرتی بالا و ظاهری جمع و جور است..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX424 P/4/1 H410
برای تسریع در دنیای تکنولوژی، استفاده از ابزار های مناسب مهم ترین عمل است. دستگاه هایی که برای استفاده و نصب سریع و راحت هستند، در زمینه های زیادی به بشریت کمک می کنند. یکی از مهم ترین آنها، کامپیوتر های همه کاره هستند. سیستم هایی که با دقت بالا جمع آوری شده و برای استفاده بی دردسر هستند. تهیه و نصب..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX422S H410 i5/8GB/1TB+120
تهیه و استفاده از کامپیوتر در موقعیت های متفاوت، به مدل های خاص وابسته است. یکی از کاربردی ترین این مدل ها ، کامپیوتر های یکپارچه یا All in One است. سخت افزاری قوی در کنار مانیتور به همراه دیگر ویژگی های کامپیوتر، بخش های تشکیل دهنده این سیستم ها است. این کامپیوتر به دلیل طراحی فیزیکی، فضای کمی برای..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX422S H410 i7/8/1/240
کامپیوتر همه کاره ۲۲ اینچی مدل GX422S H410 i7/8/1/240امروزه نیاز به کامپیوتر در هر شغل یا ارگانی به طور فراوان وجود دارد. پیشرفت تکنولوژی در همه عرصه ها، منجر به اجبار استفاده از این سیستم ها می شود. حال برای تهیه و نگهداری این کامپیوتر ها در محل های مختلف، باید تدابیر خاصی اندیشیده شود. شرکت ه..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX422S H410 i3/4GB/1TB
به روز بودن در دنیای تکنولوژی، امری است که برای تمامی دستگاه ها رخ می دهد. برای کامپیوتر های شخصی و اداری نیز، بهبود و پیشرفت از رخداد های قطعی است. بهینه تر کردن سیستم های مورد استفاده از لحاظ فضا و راحتی استفاده، یکی از مثال های پیشرفت است. دلیل پیدایش کامپیوتر های بدون کیس یا AiO نیز همین بود. بر..
0 تومان
تولید کننده: گرین مدل: GX422S H410 i3/8GB/1TB+120
با گذشت زمان در دنیای کامپیوتر، تمامی سیستم ها به نسبت وظیفه و نوع استفاده شان، دستخوش تغییر می شوند. یکی از کاربردی ترین این تغییرات، تکامل سیستم های کامپیوتری به حالتی یکپارچه و ساده است. سیستم هایی که تحت عنوان All in One شناخته می شوند و کامپیوتری را درون یک نمایشگر جای داده اند. ترکیبی که قدرتی..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 53 (5 صفحه)