منو
Your Cart

مینی کیس

خرید مینی کیس

با پیشرفت تکنولوژی و تحول در ساخت بردها و تراشه های با ابعاد کوچک،  به مرور از ابعاد و حجم دیوایس های کامپیوتری نیز کاسته شده است. حالا شاهد تولید کامپیوترهای کوچک و یا مینی کیس ها هستیم. این نوع از سیستم های کامپیوتری تنها اندازه یک کتاب حجم دارند و فضای زیادی از میز کار را اشغال نمی کند. miniPc ها با وجود داشتن ابعاد کوچک اما از مشخصات سخت افزاری خوبی برخودار هستند که می توانند نیازهای یک کاربر را برای انجام کارهای روزانه برطرف کنند. گفتنی است که، استفاده از مینی کیس ها در محیط های اداری و سازمان ها بسیار مناسب است چرا که miniPc ها فضای زیادی از میزکار کارمندان را نمی گیرد و همچنین میزان مصرف انرژی آن ها در قیاس با سیستم های کامپیوتری ایستاده، بسیار کمتر است و در نتیجه باعث کاهش مصرف انرژی نیز می شوند. در صورتیکه قصد خرید یک مینی کیس را دارید، فروشگاه طیف سنتر عرضه کننده کامپیوترهای کوچک از شرکت های هترون (Hatron ) و ایسوس (Asus) است که پیشرفت خوبی، در تولید این نوع از کیس ها داشته اند. هم اکنون می توانید از سراسر کشور با مراجعه به وب سایت این فروشگاه اینترنتی قم ، نسبت به خرید کامپیوتر کوچک برای سازمان اداری و یا منزل خود اقدام کنید.

تولید کننده: هترون | Hatron مدل: EI350U/Core i3
مشخصات مینی پی سی EI350U شرکت هترونمینی پی سی ها به دلیل حجم کمی که دارند بسیار برای محیط های اداری مناسب هستند، چرا که حجم کمی از فضای میز کارمند را اشغال می کند. یکی از این مینی کامپیوترها، مینی پی سی EI350U شرکت هترون است که در ادامه به بررسی مشخصات فنی آن ها می پردازیم.مشخصات فنی minipc EI..
8,330,000 تومان
تولید کننده: هترون | Hatron مدل: MI765U/Core i7
مشخصات مینی پی سی MI765U شرکت هترونمینی پی سی ها را می توان به راحتی بر روی میز کار خود قرار دهید بدون آنکه حجم زیادی از میز کاری شما را اشغال کنند. یکی از شرکت های تولیدکننده مینی پی سی ها، کمپانی هترون است که تولیدات این شرکت از عملکرد خوبی برخوردار هستند. یکی از تولیدات این شرکت، مینی پی سی MI765..
0 تومان
تولید کننده: هترون | Hatron مدل: MI562U/Core i5
مشخصات مینی پی سی MI562U شرکت هترونامروزه با توجه به پیشرفت های به وجود آمده، دیگر شاهد استفاده از مانیتورهای بزرگ نیستیم و مانیتورهایی با ابعاد بسیار کم جایگزین آن ها شده اند. در مورد کامپیوترهای شخصی هم این قضیه صدق می کند و علت آن هم ظهور مینی پی سی ها است. مینی پی سی ها، کامپیوترهای شخصی با حجم ..
0 تومان
تولید کننده: هترون | Hatron مدل: MI350U/Core i3
مشخصات مینی پی سی MI350U شرکت هتروندر عصر تکنولوژی هر چه زمان می گذرد، وسائل و لوازم با حجم کمتری برای راحتی و سهولت کاربران ساخته و تولید می شوند. یکی از این دیوایس ها، مینی پی سی ها هستند که با توجه به حجم کمی که دارند، می تواند در خدمت کاربران باشند و نیاز آن ها را برای انجام پروژه هایشان..
0 تومان
تولید کننده: هترون | Hatron مدل: EI552U/Core i5
مشخصات مینی پی سی EI552U شرکت هترونبا پیشرفت فناوری، شرکت های مختلف به دنبال تولید دیوایس های کم حجم با کارآیی بالا برای سهولت کاربران بوده اند. یکی از این دستگاه های تولید شده، مینی کامپیوترهای هستند که با وجود ابعاد جمع و جور آن ها، توانایی انجام کارهای روتین اداری و خانگی را دارا هستند. یکی از ای..
0 تومان
تولید کننده: هترون | Hatron مدل: EI543U/Core i5
مشخصات مینی پی سی EI543U شرکت هترونهمانطور که از نام مینی پی سی پیدا است، این نوع کامپیوترها دارای حجم کمی هستند که قابلیت حمل کردن دارند و فضای کمی را از میزکار اشغال می کنند. یکی از این minipcها، مینی پی سی EI543U شرکت هترون است که در ادامه به بررسی مشخصات فنی آن ها می پردازیم.مشخصات فنی minip..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)