منو
Your Cart

یونیکام

تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL-H-48
مشخصات پچ پنل 48 پورت UC-PNL-H-48 شرکت یونیکامیکی از اجزای اصلی نظم دهنده به رک های شبکه، پچ پنل ها هستند. این قطعه مستعطیلی شکل به تعدادی پورت مجهز است که کابل های شبکه از یک طرف به آن ها وارد شده و از طرف دیگر کابل های شبکه به دستگاه های تعبیه شده در رک شبکه وارد می شود. بر همین اساس آرا..
23,100,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL-HS-24
پچ پنل 24 پورت Unicom مدل UC-PNL-HS-24پچ پنل های بدون بار با چگالی بالا UNICOM برای نصب جک های باریک موجود است. 24 پورت 0.5U و 48 پورت 1U به عنوان طراحی با چگالی بالا، آن را به بهترین انتخاب برای برنامه های مرکز داده تبدیل می کند. انواع پیکربندی های پانل امکان انتخاب گسترده ای از زمینه های قابل تنظی..
14,300,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL-H-24
پچ پنل 24 پورت Unicom مدل UC-PNL-H-24پچ پنل های بدون بار با چگالی بالا UNICOM برای نصب جک های باریک موجود است. 24 پورت 0.5U و 48 پورت 1U به عنوان طراحی با چگالی بالا، آن را به بهترین انتخاب برای برنامه های مرکز داده تبدیل می کند. انواع پیکربندی های پانل امکان انتخاب گسترده ای از زمینه های قابل تنظی..
14,300,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL6-HS-24
مشخصات پچ پنل 24 پورت UC-PNL6-HS-24 شرکت یونیکامپچ پنل در واقع جز دسته تجهیزات پسیو شبکه طبقه بندی می شود و استفاده از آن در رک الزامی نیست، اما وجود این قطعه در رک شبکه باعث نظم دادن به کابل های شبکه وارد شده به رک می شود. Patch Panel از ساختاری مستعطیلی شکل با تعدادی پورت  که شامل 2..
6,160,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL6-H-24
مشخصات پچ پنل 24 پورت UC-PNL6-H-24 شرکت یونیکامپچ پنل از قطعات پسیو شبکه به حساب می آید که وظیفه اصلی آن این است که بین نقاط انتهایی کابل های شبکه و تجهیزات شبکه مانند روتر، مودم و ... قرار می گیرد و از اتصال مستقیم کابل های شبکه به این تجهیزات جلوگیری می شود. این قابلیت باعث می شود تا از ..
5,500,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A-AS
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6A-AS کیستون شبکه از قطعات مورد استفاده در شبکه محلی (LAN) به حساب می آید. کیستون شبکه در واقع یک کانکتور با دو سر مادگی است که از یک طرف به کابل شبکه متصل شده و از طرف دیگر پورتی را در اختیار یوزر میگذارد که از طریق آن و با کابل به شبکه محلی متصل شود. Keyst..
440,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A-A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6A-A در شبکه های کامپیوتری، قطعات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که این تجهیزات برای تسهیل ارتباطات ساخته و تولید شده اند. یکی از این قطعات، کیستون شبکه است که از یک طرف به کابل شبکه متصل و از سوی دیگر به یک مادگی RJ-45 و... متصل شده و به یوزر امکان اتصال..
385,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6Aاز قطعات پرکاربرد مورد استفاده در شبکه های کامپیوتری، کیستون های شبکه هستند. این قطعه برای ایجاد ارتباط بین کابل شبکه با تجهیزات شبکه مانند سوییچ، روتر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. Keystone از یک طرف به کابل شبکه و از طرف دیگر به یک مادگی مانند RJ-45 و... م..
319,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6-AS
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6-ASاز تجهیزات پرکاربرد در یک شبکه محلی، کیستون یا پریز شبکه است. کیستون در واقع یک کانکتور مادگی است که باعث ایجاد اتصال کابل های شبکه به تجهیزاتی مانند، سوییچ، مودم، روتر، کامپیوتر شخصی و... می شود. Keystone ها را می توان در پچ پنل ها، فیس پلیت ها، باکس های توک..
319,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6-S
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6-S برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری، به تجهیزات مختلفی نیاز است که یکی از آن ها، کیستون شبکه است. این قطعه باعث ارتباط کابل های شبکه به دیوایس های دیگر می شود. نوع ساختار Keystone شبکه به گونه ای است که در یک طرف محل ورودی کابل شبکه بوده و در طرف دیگر مجهز به ی..
297,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 127 (11 صفحه)