منو
Your Cart

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی طیف سنتر

فروشگاه اینترنتی طیف سنتر جهت سهولت پرداخت هزینه سفارشات، روش های مختلفی را پیش روی کاربران قرار داده است:


1. پرداخت برخط ( آنلاین ) از طریق درگاه اینترنتی

کاربران طیف سنتر می‌توانند پس از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی و با همه کارت های عضو شبکه شتاب (که رمز پویا به آن ها اختصاص داده شده)، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه، به منزله ثبت قطعی سفارش است و مراحل بعدی پردازش سفارش شامل آماده سازی و ارسال به صورت خودکار توسط طیف سنتر پیگیری خواهد شد.

جهت استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی، کاربر بایستی اطلاعات زیر را در اختیار داشته باشد:

شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت؛

رمز خرید اینترنتی (رمز دوم) پویا؛

کد CVV2 ( یک عدد 3 یا 4 رقمی مندرج روی کارت)؛

تاریخ انقضاء (2 عدد دو رقمی مندرج روی کارت).

لازم به ذکر است، پرداخت اینترنتی سبب ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربر می شود.


2. پرداخت درمحل تحویل:

برای آسودگی بیشتر آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، طیف سنتر این امکان را نیز فراهم آورده است و کاربران می توانند به یکی از روش‌های زیر اقدام کنند:

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل با استفاده از دستگاه‏‏‌های کارت خوان (POS) سیار که ماموران تحویل سفارش به همراه دارند؛

پرداخت نقدی در محل تحویل.

این امکان در حال حاضر صرفا برای کاربران شهر قم، فراهم شده است.


3. پرداخت کارت به کارت

اگر دو روش بالا برای پرداخت کالا برایتان میسر نبود می توانید از روش پرداخت به صورت کارت به کارت استفاده نمایید. تنها کافیست با استفاده از دستگاه های عابربانک (ATM)، اپلیکیشن های موبایل بانک و یا درگاه های بانکداری الکترونیکی، مبلغ صورتحساب را به صورت کارت به کارت (باتوجه به محدودیت سقف انتقال) پرداخت کنید:


4. واریز به حساب «نقدی»

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا کارت به کارت را ندارند می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک های کشور، وجه سفارش خود را به حساب مندرج در پایین این صفحه واریز و تصویر فیش واریزی را به آدرس پست الکترونیکی Sales@Teyfcenter.com برای طیف سنتر ارسال کنند. 

دقت داشته باشید این روش برای پرداخت در محل کاربرد ندارد.


5. فرم آنلاین پرداخت به حساب:

این فرم، جهت واریز وجه به صورت آنلاین طراحی شده است و برای پرداخت هزینه های مختلف قابل استفاده می باشد؛ از جمله هزینه مربوط به تغییر شیوه ارسال بنابر درخواست مشتری، مابه التفاوت تغییر محصول سفارش داده شده و ...؛ که کاربر می تواند پس از هماهنگی با واحد فروش طیف سنتر، مبلغ مربوطه را از این طریق پرداخت کند.


اطلاعات حساب بانکی

بانک ملت

شماره حساب : 4530045327

شماره شبا : IR850120000000004530045327

شماره کارت: 7434 – 0088 – 3374 – 6104 

بنام : سید علی اصغر نبوی وشاره