منو
Your Cart

کیستون

تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A-AS
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6A-AS کیستون شبکه از قطعات مورد استفاده در شبکه محلی (LAN) به حساب می آید. کیستون شبکه در واقع یک کانکتور با دو سر مادگی است که از یک طرف به کابل شبکه متصل شده و از طرف دیگر پورتی را در اختیار یوزر میگذارد که از طریق آن و با کابل به شبکه محلی متصل شود. Keyst..
440,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A-A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6A-A در شبکه های کامپیوتری، قطعات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که این تجهیزات برای تسهیل ارتباطات ساخته و تولید شده اند. یکی از این قطعات، کیستون شبکه است که از یک طرف به کابل شبکه متصل و از سوی دیگر به یک مادگی RJ-45 و... متصل شده و به یوزر امکان اتصال..
385,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6Aاز قطعات پرکاربرد مورد استفاده در شبکه های کامپیوتری، کیستون های شبکه هستند. این قطعه برای ایجاد ارتباط بین کابل شبکه با تجهیزات شبکه مانند سوییچ، روتر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. Keystone از یک طرف به کابل شبکه و از طرف دیگر به یک مادگی مانند RJ-45 و... م..
319,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6-AS
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6-ASاز تجهیزات پرکاربرد در یک شبکه محلی، کیستون یا پریز شبکه است. کیستون در واقع یک کانکتور مادگی است که باعث ایجاد اتصال کابل های شبکه به تجهیزاتی مانند، سوییچ، مودم، روتر، کامپیوتر شخصی و... می شود. Keystone ها را می توان در پچ پنل ها، فیس پلیت ها، باکس های توک..
319,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6-S
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6-S برای ایجاد یک شبکه کامپیوتری، به تجهیزات مختلفی نیاز است که یکی از آن ها، کیستون شبکه است. این قطعه باعث ارتباط کابل های شبکه به دیوایس های دیگر می شود. نوع ساختار Keystone شبکه به گونه ای است که در یک طرف محل ورودی کابل شبکه بوده و در طرف دیگر مجهز به ی..
297,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6-A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6-A از قطعات پرکاربرد در شبکه های کامپیوتری، می توان از کیستون شبکه نام برد. قطعه Keystone شبکه در واقع یک کانکتور مادگی است که می تواند بین تجهیزات شبکه مانند سوییچ، مودم، کامپیوتر و ... با کابل شبکه ارتباط برقرار می کند. کیستون های شبکه در دسته بندی های Ca..
297,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6 کیستون شبکه یا Connection Module یک کانکتور مادگی است که در ایجاد شبکه های محلی نقش دارد. Keystone شبکه در پچ پنل، Face Plate، باکس روکا و توکار تعبیه می شوند و از یک طرف به کابل شبکه متصل بوده و از سمت دیگر یعنی طرف مادگی، به کابل دیگر متصل می شود که این ..
209,000 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK6A-S
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK6A-S یکی از قطعاتی که برای سهولت در ایجاد ارتباطات درون شبکه بسیار کارایی دارد، کیستون شبکه است. این قطعه از یک طرف به کابل شبکه متصل شده و از طرف دیگر یک پورت مادگی در اختیار کاربر می گذارد. کیستون را می توان در پچ پنل ها، فیس پلیت های روی ترانکینگ، باکس ها..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK5e-S
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK5e-Sبرای ایجاد یک ساختار شبکه محلی به تجهیزات شبکه مختلفی نیاز است که یکی از این تجهیزات، کیستون شبکه است. در واقع این قطعه برای ایجاد ارتباط بین سایر دیوایس های شبکه، لازم است. Keystone شبکه را می توان در پچ پنل ها، فیس پلیت ها، باکس های روکار، توکار و کف خواب ت..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK5e-AS
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK5e-ASکیستون شبکه به دلیل ایجاد ارتباط بین کابل شبکه و سایر تجهیزات شبکه مانند سوییچ، روتر و ... یکی از قطعات پرکاربرد در شبکه های محلی به حساب می آید. Keystone شبکه را بر اساس کاربرد آن ها به چند دسته تقسیم می شوند: دسته اول از لحاظ قرارگیری کیستون ها در مکان های..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK5e-A
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK5e-Aیکی از اجزا تعیین کننده سرعت در یک شبکه کامپیوتری، کیستون شبکه است. این قطعه با توجه به ساختاری که دارد، از یک طرف به کابل شبکه متصل شده و از طرف دیگر به دلیل مجهز بودن به یک مادگی، می توان کابل LAN را به آن متصل کرد و در نتیجه سایر تجهیزات مانند مودم، کامپیو..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-JCK5e
مشخصات کیستون یونیکام مدل UC-JCK5eبرای ایجاد یک شبکه محلی، تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که نوع ساختار و عملکرد آن ها در راستای ایجاد یک شبکه کامپیوتری با کیفیت است. یکی از این تجهیزات، کیستون شبکه است که از یک طرف کابل شبکه به آن وارد شده و از طرف مادگی، کابل شبکه به آن متصل می شود..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 38 (4 صفحه)