منو
Your Cart

رویه ارسال سفارش

زمان بندی ارسال :

در فروشگاه اینترنتی طیف سنتر، زمان بندی ارسال کالا به دو نوع طبقه بندی شود :

1- آماده ارسال: غالب محصولات عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی در انبار شرکت موجود است. لذا سفارشاتی که شامل این نوع محصولات باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از 24 ساعت) پردازش شده و برای مشتریان گرامی ارسال خواهند شد.

2- ارسال از یک تا سه روز کاری آینده: ممکن است تعداد محدودی از محصولات موجود در فروشگاه، به دلایل متعددی از جمله میزان تقاضای اندک، در انبار شرکت موجود نباشند؛ اما به دلیل شبکه تامین مناسبی که مجموعه طیف در اختیار دارد، قابل تامین هستند. سفارشات شامل این کالاها، در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری شده و بلافاصله پس از تامین برای مشتریان ارسال خواهد شد.

رویه های ارسال :

کاربران گرامی می توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته، نسبت به انتخاب محصول و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی طیف سنتر اقدام کنند. طیف سنتر نیز در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات را پردازش و ارسال خواهد کرد.

1-ارسال توسط پیک: این روش، در حال حاضر فقط برای مشتریان گرامی در شهر قم فعال است.

2-ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و سایر شرکت های حمل و نقل: سفارشات خارج از شهر قم، از طریق شرکت پست ارسال می‌شود؛ اما با در نظر گرفتن آدرس خریدار و سرویس‌دهی شرکت های حمل دیگر در آن منطقه پستی، چنانچه روش حمل سریعتر و بهتری جهت ارسال وجود داشته باشد، طیف سنتر برای ارسال سفارش از آن روش استفاده کرده و کدرهگیری مرسوله را به مشتری اعلام خواهد کرد.

توجه :

·       آدرسی که خریدار به عنوان نشانی تحویل‌گیرنده ثبت می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد. لازم است در صورت درخواست صدور فاکتور به نام شخص حقوقی، هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشید؛ چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

·       تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

·       تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، بایستی کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی، گواهینامه رانندگی و ...) ارائه دهد.

·       طیف سنتر سفارشات را در بسته بندی مناسب قرار داده و جهت ارسال به شرکت حمل و نقل تحویل می دهد؛ لذا مسئولیت آسیب دیدن مرسوله بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد.

·       زمان تقریبی تحویل سفارشات، با توجه به مقصد سفارش و شیوه های ارسال انتخابی، پس از پردازش و تحویل مرسوله به اداره پست یا شرکت حمل و نقل دیگر، حداقل 2 و حداکثر 6 روز کاری است.

·       ممکن است به دلایل مختلفی از جمله پیدا نکردن آدرس گیرنده توسط مامورین تحویل، افزایش حجم کار شرکت های حمل و نقل در روزهای پایانی سال و ...، سفارشات با تاخیر تحویل گردد.

·       هزینه ارسال سفارشات در مرحله پایانی ثبت سفارش، متناسب با شیوه ارسال انتخاب شده و فاصله پستی و طبق تعرفه های بسته بندی و ارسال شرکت های حمل و نقل، محاسبه و به صورتحساب مشتریان افزوده خواهد شد.

·       کالاهای حجیم و سنگین حتما بایستی از طریق باربری ارسال شوند؛ و این نوع ارسال ممکن است به هزینه و زمان بیشتری نیازمند باشد.

·       جهت رهگیری لحظه ای مرسوله هایی که توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران حمل می شوند، روی لینک زیر کلیک نمایید:

newtracking.post.ir