منو
Your Cart

پچ پنل مسی

تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL6-HS-48
مشخصات پچ پنل 48 پورت UC-PNL6-HS-48 شرکت یونیکاماز مهمترین عوامل داشتن یک رک شبکه با آرایش منظم، بکارگیری یک پچ پنل است. این قطعه پسیو شبکه مستعطیل شکل، در ساختار خود به تعداد درگاه مجهز شده است که کابل های شبکه موجود در رک، به این پورت ها متصل می شوند. در واقع نوع کار این دستگاه بدین صورت..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL6-H-48
مشخصات پچ پنل 48 پورت UC-PNL6-H-48 شرکت یونیکامبرای داشتن یک رک شبکه مرتب، می توان از پچ پنل استفاده کرد. عملکرد پچ پنل در رک شبکه بدین گونه است که بین کابل شبکه و دستگاه های دیگر مثل سوییچ، مودم و ... قرار می گیرد و مانع از اتصال مستقیم کابل به تجهیزات شبکه می شود. نتیجه آنکه، وجود Patch ..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL5e-HS-48
مشخصات پچ پنل 48 پورت UC-PNL5e-HS-48 شرکت یونیکامبرای مرتب سازی آرایش رک ها، از قطعه پچ پنل استفاده می شود. Patch Panel قطعه ای مستعطیلی شکل با تعدادی پورت است که بین تجهیزات شبکه و کابل شبکه قرار می گیرد و از اتصال مستقیم کابل به سایر دیوایس ها جلوگیری می کند و در نتیچ باعث نظم دادن به داخل رک شبکه..
0 تومان
تولید کننده: یونیکام مدل: UC-PNL-H-48
مشخصات پچ پنل 48 پورت UC-PNL-H-48 شرکت یونیکامیکی از اجزای اصلی نظم دهنده به رک های شبکه، پچ پنل ها هستند. این قطعه مستعطیلی شکل به تعدادی پورت مجهز است که کابل های شبکه از یک طرف به آن ها وارد شده و از طرف دیگر کابل های شبکه به دستگاه های تعبیه شده در رک شبکه وارد می شود. بر همین اساس آرا..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)