فناوریموبایل

اختلال جدید در اسکنر اثر انگشت گوشی سامسونگ A50

اختلال جدید در اسکنر اثر انگشت گوشی سامسونگ A50

شرکت Samsung برای برطرف کردن مشکل اسکنر اثر انگشت گوشی سامسونگ A50 ، به روزرسانی جدیدی برای Galaxy A50 ارائه کرد که باعث ایجاد اختلالی جدید در این گوشی شده است. با طیف نیوز همراه باشید… .

مشکل جدید کاربران گوشی گلکسی ای50

بعد از ارائه به روزرسانی جدید گوشی سامسونگ A50 ، که هدف از این آپدیت بهبود عملکرد اسکنر اثر انگشت این گوشی بوده است؛ گزارشاتی در خصوص عدم شناسایی اثر انگشت کاربر بعد از انجام به روزرسانی جدید منتشر شده است. شرکت سامسونگ از کاربران گوشی Galaxy A50 خواسته بود که اثر انگشت خود را از گوشی حذف کنند و بعد از به روزرسانی، مجددا اثر انگشت خود را در گوشی ثبت کنند که با توجه به گزارشات منتشر شده در آپدیت های A505FNXXS3ASK9 و A505FDDS3ASK8، ثبت دوباره اثر انگشت با اختلال مواجه شده است.

بر اساس خبرهای منتشر شده از کاربران گوشی گلکسی ای50 ، تعدادی از آن ها در هنگام ثبت اثر انگشت، زمانی که اثر انگشت آن ها تا 41 درصد پیش می رفته با خطای مواجه نمی شدند اما بعد از آن یا باید چندین بار این کار را ادامه می دادند تا موفق به ثبت اثر انگشتشان شوند یا با خطای “از تمیز و خشک بودن سنسور اثر انگشت مطمئن شوید” رو به رو شدند. عده ای دیگر هم که بدون مواجه با خطاهای بالا موفق به ثبت اثر انگشت خود شده اند، در آخر گوشی اثر انگشت جدید را نپذیرفته است. این اختلال در ثبت اثر انگشت جدید در چندین نقطه از جهان گزارش شده است.

گوشی سامسونگ A50

بدون شک این اختلال ایجاد شده در آپدیت گوشی سامسونگ A50 ، نوعی باگ است که شرکت سامسونگ باید برای رفع آن یک به روزرسانی جدید را به کاربران خود ارائه دهد. در صورتیکه این آپدیت را دریافت کرده اید، اثر انگشت قدیمی خود را حذف نکنید و در صورتیکه این کار را انجام داده اید از روش های دیگر برای قفل کردن گوشی خود مثل دادن پسورد، تشخیص چهره استفاده کنید تا این مشکل ایجاد شده رفع شود.

امتیاز 5 از 1 رای

نوشته های مشابه

یک نظر

 1.  سلام من این مشکل رو حل کردم
  معمولا بعد از آپدیت سیاست های امنیتی ،اثر انگش روی ۴۱ درصد میمونه و …

  شما دوستان گلم باید بگم که اولا گوشیتون رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید.
  دوما هر باری که انگشتتون رو حسگر میگذارید ۵ تا ۱۰ ثانیه صبر کنید، بعد اگر گفت تمام صفحه لمس شود ، ۵ ثانیه صبر کنید تا این کلمه برود و… {مشکل اینجاست} پس دقت کنید؛
  چون اگر سریع سریع بزنید نمیشه و…
  چون تو این آپدیت اثر انگشت روی کثیفی و لمس و دقت کمی بیش حساسیت نشان داده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا