برنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشن

نحوه استفاده از قابلیت پیام های ناپدید شونده در واتس اپ

روش استفاده از ویژگی Disappearing Messages

نحوه استفاده از قابلیت پیام های ناپدید شونده در واتس اپ

یکی از قابلیت های جدیدی که به برنامه واتس اپ اضافه شده است، قابلیت پیام های ناپدید شونده است که می توانند در حفظ حریم خصوصی کاربران نقش مهمی را ایفا کند. در ادامه نحوه استفاده از حذف پیام ها به صورت خودکار را آموزش می دهیم. با طیف نیوز همراه باشید… .

چندی پیش برنامه واتساپ به قابلیت پیام های ناپدید شونده مجهز شد که البته به مرور این قابلیت برای تمامی کاربران منتشر شد. با استفاده از این قابلیت پیام های ارسال شده کاربر پس گذشت یک هفته به طور خود به خود از تمامی گروه ها و چت های خصوصی حذف می شوند. البته این ویژگی به دلیل وجود آن در پیام رسان های دیگر، قابلیت جدیدی نیست و فقط واتس اپ خود را برای رقابت با آن ها به روز کرده است.

روش استفاده از حذف پیام ها به صورت خودکار در واتساپ

فعال کردن قابلیت پیام های ناپدید شونده کار سختی نیست و می توانید به راحتی این ویژگی را برای خود فعال کند. برای استفاده از ویژگی Disappearing Messages کافی است که کاربر مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه حذف پیام هابه صورت خودکار کلیک کنید. سپس برای دسترسی به تنظیمات مربوط به این قابلیت بر روی کاربر مورد نظر کلیک کرده تا صفحه تنظیمات باز شود.

حالا در صفحه باز شده، دنبال گزینه پیام های ناپدید شونده باشید و آن را انتخاب کنید. بر روی گزینه On کلیک کرده تا این ویژگی برای شما در چت مربوطه فعال شود. پیام های ارسالی در این نوع چت پس از  گذشت 7 روز کلیه پیام ها حذف می شوند. همچنین در صورت فوراود پیام ها در گروه های دیگر، این پیام ها به صورت خودکار از داخل این گروه ها حذف می شوند.

امتیاز 0 از 0 رای

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

  1. I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

  2. بازتاب: w8888
  3. بازتاب: click here
  4. بازتاب: ปั้มฟอล

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا