نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام از این پس از چت ویدئویی پشتیبانی خواهد کرد.

اینستاگرام از این پس از چت ویدئویی پشتیبانی خواهد کرد.

شبکه مجازی اینستاگرام به تازگی با قابلیت Rooms در فیسبوک ترکیب شده و کاربران می توانند اقدام به برقراری چت ویدئویی و مکالمه با حداکثر 50 نفر به صورت همزمان بپردازند. با طیف نیوز همراه باشید… .

توییت اینستاگرام در رابطه با قابلیت جدید مکالمه تصویری

آیا به دنبال یک روش ساده برای چت ویدئویی با حداکثر پنجاه نفر هستید؟ از امروز خواهید توانست Messanger Rooms را در اینستاگرام استفاده کنید و از هر شخص که بخواهید براب پیوستن به این گروه دعوت به عمل آورید.

قابلیت جدید در اینستاگرام با پشتیبانی از امکان چت ویدئویی و مکالمات با نهایتأ پنجاه نفر بسیار چشمگیر تر از این ویژگی در واتس اپ می باشد. و این بخاطر یکپارچگی با مسنجر رومز فیسبوک می باشد.

مراحل دعوت از دیگر کاربران برای الحاق به گروه مکالمه تصویری در اینستاگرام

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و بر روی آیکون دایرکت در قسمت بالا و گوشه سمت راست کلیک کنید. همان آیکن آشنا که شبیه به یک هواپیمای کاغذی و مکانی برای ذخیره مستقیم پیام ها می باشد.

سپس آیکن دوربین در قسمت بالایی صفحه نمایش را انتخاب کنید. وباز هم در قسمت بالای صفحه نمایش برای ساخت یک چتروم گزینه Create a Room را برگزینید. این قسمت یک آیکن به رنگ آی می باشد که در قسمت زیری آن این جمله نوشته شده است: ارسال لینک برای ویدئوچت با همه، حتی اگر حساب اینستاگرام نداشته باشند

مرحله به مرحله با طیف نیوز…

در ادامه شاهد پیامی خواهید بود که زیر آن یک گزینه آبی و تحت عنوان ایجاد اتاق یا Create Room را مشاهده خواهید کرد. کافیست روی این آیکن کلیک کنید تا خیلی راحت در ادامه بتوانید هرشخصی که مدنظرتان است را به چت ویدئویی و مکالمه تصویری در اینستاگرام دعوت کنيد. برای این منظور روی نام مخاطبان کلیک کنید تا تیک آبی را مشاهده کنید.. در نهایت برای ارسال گزینه Send را بزنید.

در آخر گزینه الحاق یا Join Room را بزنید. با کلیک بر روی این گزینه کاربر از اینستاگرام خارج می شود و به مسنجر فیسبوک منتقل میشود. در این قسمت می توانید لینک روم را به اشتراک بگذارید. پس قبلا می بایست اپلیکیشن مسنجر فیسبوک را برای بهره مندی از قابلیت چت ویدئویی نصب و فعال کرده باشید.

امتیاز 5 از 1 رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا