برنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشننرم افزارهای ویندوزی

امکان جست و جو بر اساس تاریخ، قابلیتی جدید در واتساپ

امکان جست و جو بر اساس تاریخ، قابلیتی جدید در واتساپ

گروه توسعه دهنده پیام رسان محبوب واتساپ قابلیت های جدیدی به این اپلیکیشن در زمینه مدیریت حافظه و جست و جوی بهینه پیام ها افزوده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. با طیف نیوز همراه باشید… .

امکانات مفید و قابلیت های کاربردی جدید قرار است به زودی در اختیار و دسترس کاربران سیستم عامل های ios و اندروید قرار گیرد که به موجب آن تغییرات رو به پیشرفتی در مدیریت حافظه و جستجو پیام در واتساپ صورت خواهد گرفت و کاربران می توانند بر اساس تاریخ و زمان بندی در واتساپ اطلاعات خود را سرچ کنند.

بررسی جزئیات بیشتر

وب سایت فعال در زمینه رصد فعالیت ها و امکانات واتس اپ به نام WABetaInfo با بررسی قابلیت های جدید و در حال پیشرفت اپلیکیشن واتساپ در مقاله ای جدید که به تازگی منتشر کرده است اظهار کرده است که سرچ پیام های مختلف و مدیریت حافظه در واتس اپ خیلی زود ساده تر خواهد شد.

جستجو پیام در واتساپ بر اساس تاریخ کمک میکند تا کاربر خیلی سریع پیام های خود را چه تازه و چه بسیار قدیمی بر طبق تاریخچه، پیدا کند. اکنون نیز برای پیدا کردن یک پیام قابلیت جستجو وجود دارد ولی با قابلیت جدید جستجو پیام در واتساپ پیدا کردن پیام های خیلس قدیمی آسان تر می شود. در گزارشی که وب سایت مذکور منتشر کرده است ط این قابلیت جدید هنوز در مراحل اولیه توسعه است و در دسترس کاربران نسخه بتا واتس اپ هنوز قرار داده نشده است. به هر صورت عکس هایی که منتشر شده اند نشان از آن دارند که با افزوده شدن ویژگی جستجو پیام در واتساپ یک آیکن تقویم در قسمت سرچ ها در دسترس قرار داده خواهد شد. با انتخاب آن می توان به پیام های دریافتی و ارسالی دسترسی پیدا کرد.

واتساپ

مدیریت حافظه

درکنار قابلیت جستجو پیام در واتساپ ویژگی مدیریت حافظه نیز قرار است به این پیام رسان افزوده شود. احتمالا واتس اپ در حال آزمایش و بررسی ابزارهای متنوعی جهت ذخیره داده ها در حافظه است که در آینده ای نچندان دور این قابلیت ها نیز به قسمت دوباره طراحی شده ی این اپلیکیشن میفزاید. کاربر بزودی قادر به جدا سازی فایل های با حجم بالا خواهد بود. ظاهرا از قسمت مرتب سازی پیام ها می توان پیامها را طبق زمان دریافت و ارسالشان و یا بر اساس حجم پیام مرتب کرد.

بر اساس گزارش سایت WABetaInfo قابلیت مدیریت حافظه در مراحل پیشرف و توسعه است و تا قبل از انتشار همگانی احتیاج به بررسی های بیشتر و افزوده شدن قابلیت های جدید دارد.

امتیاز 3 از 2 رای

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

  1. بازتاب: 티비위키
  2. بازتاب: Betkick
  3. بازتاب: best site
  4. بازتاب: rich89bet
  5. بازتاب: Taxi To Koh Chang

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا