کنسول بازی

بازی های ویندوزی را با کنسول بازی ایکس باکس ایکس اجرا کنید

بازی های ویندوزی را با کنسول بازی ایکس باکس ایکس اجرا کنید

بر اساس اخبار منتشر شده اخیر تمام بازی های کامپیوتری را می توانید در کنسول بازی ایکس باکس ایکس نصب و اجرا کنید. حجم تنوع بالای بازی ها در این کنسول خبر بسیار جذابی برای گیمر ها بوده است. با طیف نیوز همراه باشید… .

ایکس باکس

طبق آنچه در وب سایت Experience Game مطرح شده است، ایکس باکس ایکس دارای قابلیتی به نام ویندوز موود یا حالت ویندوز است که شما را در یک فضای اختصاصی ویندوز ده قرار می دهد در نتیجه به راحتی می توانید از تجربه بازی های کامپیوتری با Xbox لذت ببرید.

در شرایطی که کمپانی سونی در نمایشگاه E3 حضور پیدا نکرده است، طبیعتا این بار مایکروسافت بیش از پیش خواهد درخشید. Sony پیشتر عنوان کرده بود که در این نمایشگاه PlayStation 5 را رونمایی نمی کند. شرکت مایکروسافت نیز این شرایط را غنیمت شمرده است و کنفرانس چشم گیری را با معرفی ایکس باکس X رقم خواهد زد.

بررسی جزئیات بیشتر خبر

از جمله اطلاعاتی که قطعی می باشند این هستند که ایکس باکس X گیم های نسل قبلی یعنی بک وارد را پشتببانی می کند. این کنسول بازی همچنین تمام بازی های Xbox 1 را نیز اجرا می کند و علاوه بر این بازی های Xbox 360 و ایکس باکس اصلی را نیز اجرا خواهد کرد. پس گیمر ها ی این کنسول همه بازی ها را برای خود کلکسیون خواهند کرد. همچنین خبرهای خوشحال کننده ای نیز برای گیمر های لپتاپ ها و کامپیوتر های شخصی نیز در راهند.

ایکس باکس
بر اساس این اخبار Xbox X قادر است همه بازی های شرکت مایکروسافت را نیز اجرا کند. جالب است‌ بدانید حالت ویندوز که در بالا نیز بدان اشاره شد نه تنها می تواند بازی های ویندوزی را اجرا کند بلکه برنامه های کامپیوترتان را نیز می توانید با این قابلیت ها در این کنسول اجرا کنید.

البته جزئیات این خبر هنوز کاملا مشخص نشده است اما اگر چنین که اشاره شد باشد، ما علاوه بر داشتن یک Xbox با کلکسیون بازی های متنوع ویندوزی و غیر ویندوزی، یک کامپیوتر نیز خواهید داشت که طبیعتا هزینه های کمتری در بر خواهد داشت چون با یک تیر دو نشان زده اید. خبرهای خوشحال کننده به همین‌جا ختم نمی شوند. شما می توانید استیم و اپیک استور را نیز طبق شایعات منتشر شده بر روی کنسول بازی Xbox ایکس خود نصب و اجرا کنید.

اگر این اخبار و شایعات حقیقت داشته باشند شاهد یک جهش بزرگ و انقلاب چشم گیری در کنسول های بازی خواهیم بود چرا که کاربران تنها با خرید یک کنسول بازی XBOX سری X می توانند یک کامپیوتر نیز داشته باشند.

امتیاز 4 از 1 رای

نوشته های مشابه

‫4,634 نظرها