نرم افزار و اپلیکیشننرم افزارهای ویندوزی

قابلیتی جدید از Google Photos معرفی شد

قابلیتی جدید از Google Photos معرفی شد

شرکت قدرتمند و نامدار گوگل در طی ماه های اخیر چند ویژگی کاربردی از Google Photos را تحت نظر گرفته است و در تلاش است تا قابلیتی جدید دیگر را نیز به ویژگی های قبلی این برنامه بیفزاید. در ادامه جزئیات بیشتر این خبر را بررسی خواهیم کرد. با طیف نیوز همراه باشید… .

گوگل فوتوز اپلیکیشنی بسیار پرکاربرد جهت سازمان دهی عکس ها می باشد که اغلب کاربران گوشی های با سیستم عامل اندروید از آن استفاده می کنند و از امکانات آن بهره مند می شوند. Google Photos تنها برای عکس ها به کاربر امکانات نمی دهد بلکه جهت مدیریت، ذخیره و سازماندهی ویدئو ها نیز قابلیت هایی دارد. حالا این شرکت در حال انجام به روز رسانی های جدید است و تلاش می کند تا قابلیت های متنوعی را به این اپلیکیشن بیفزاید.

دیگر قابلیت ها

با این اقدامات در جهت رقابت با فعالان حیطه کاری خود، مثل دراپ باکس و آی کلاود و… قدم برداشته و تلاش دارد نظر مخاطبان خود را بیش از پیش جلب کند. موضوعی که امروز و در این بخش از طیف نیوز بدان پرداخته ایم، ویدئو ها در Google Photos هستند. قابلیت جدیدی که گوگل فوتوز اخیرا تصمیم دارد تا به این نرم افزار بیفزاید، امکان بزرگ نمایی یا زوم فیلم هاست. یک وب سایت معتبر به نام XDR جدیدا شواهدی از قابلیت های جدید این اپلیکیشن مشاهده کرده است، که در نسخه 4.33 موجود می باشد.

خب قطعا گوگل فوتوز با این ویژگی جدید بسیار جذاب تر خواهد شد، بزرگ نمایی ویدئو ها درست مثل بزرگ نمایی عکس ها پرکاربرد و جذاب خواهد بود و این قابلیت مخاطبین زیادی را به Google Photos اضافه خواهد کرد. پس اگر یک ویدئو دارید که دوست دارید بخشی از آن را دقیق تر مشاهده کنید و به اصطلاح روی آن زوم کنید خیلی ساده می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

البته در حال حاضر نرم افزار مذکور google عرضه نهایی نشده است و همچنان در حال تدارک دیدن برای عرضه و معرفی نهایی می باشد. از اطلاعاتی که در بالا ذکر شد google خود مطلبی منتشر نکرده است. موضوع دیگر که میخواهیم به آن اشاره کنیم این است که قابلیت هایی مانند ارسال پیام، لیبل زدن یا همان برچسب زدن به اطلاعات و قابلتی هایی مثل تگ کردن نیز به Google Photos به شکل دستی اضافه شده است.

امتیاز 0 از 0 رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا