فناوریموبایل

بررسی ویژگی گوشی های خانواده Samsung Galaxy S20

بررسی ویژگی گوشی های خانواده Samsung Galaxy S20

به نظر می رسد نسل جدید گوشی های هوشمند سامسونگ با نام S20 معرفی و رونمایی شوند. در این بخش چند مورد از مشخصات لو رفته از Samsung Galaxy S20 را بررسی خواهیم کرد. با طیف نیوز همراه باشید… .

موضوعی که در جلسه های شرکت سامسونگ در نمایشگاه سی ای اس توسط همین کمپانی فاش شد تولید گوشی های جدید Samsung Galaxy S20 به عنوان جانشینی برای مدل قبلی است. البته این تنهامنبع خبری نیست. LetsGoDigital نیز از دو منبع با اعتبار و مطمئن اطلاعاتی مبنی بر تولید سه گوشی جدید سری اس یازده اما با برند گلکسی اس 20 منتشر کرده اند.

این نحوه شماره گذاری تغییری متناسب با سال میلادی جدید یعنی 2020 داشته و احتمالا سال 2021 مدل های جدید اس 21 نامگذاری خواهند شد. پس آنچه اکنون برای ما اثبات سده اس این است که مدل بعدی گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 طبق روال و ترتیب همیشه اس 11 نخواهد بود و با نامگذاری Samsung Galaxy S20 عرضه خواهد شد.

اخبار دیگری نیز مبنی بر جایگزین شدن مدل جدید گوشی اس 10 پلاس با نام گلکسی اس 20 اولترا منتشر شده است که البته چندان هم غیر قابل تصور نبود. همانگونه که می دانید اولترا مدلی متکی بر دوربین است، یعنی به یک دوربین با کیفیت و دارای امکان زوم پریسکوپی تجهیز شده است و قابلیت اسپیس زوم دارد.

بررسی تفاوت های دوربین های خانواده گلکسی اس

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra از سایر مدل های Plus و معمولی ضخامت بیشتری دارد. البته علت نیز می تواند به زوم پریسکوپی پنج تا ده برابری اوپتیکال و پنجاه برابری هیبرید دیجیتالی باشد. پیش از این اخباری مبنی بر وجود یک دوربین با فوکوس ده برابری پریسکوپی در این گوشی منتشر شده بود ولی موارد اشاره شده شرایط تازه ای را به وحود آورده اند. قدرت زوم پریسکوپی ده برابری تعداد محدودی از گوشی ها دیده می شود که البته سامسونگ نیز یکی از دارندگان این نوع دوربین ها خواهد بود.

Samsung Galaxy S20

قابلیت زوم خارق العاده صد برابری با فاز هیبرید، اپتیکال، دیجیتال این امکان را می دهد تا عکس های بسیار پرکیفیت توسط دوربین پشتی 108 مگا پیکسلی توسط گوشی Samsung Galaxy S20 Ultra ثبت گردند.
علاوه براین تصور می شود که دو نمونه دیگر گلکسی اس 20 شرکت سامسونگ سطح zoom اوپتیکال متفاوتی داشته باشند. هنوز مشخص نیست که مدل معمولی این خانواده از چند لنز دوربین بهره مند شده است. مدل های پلاس و معمولی گوشی های سامسونگ گلکسی اس 20 دارای دوربین اصلی دارای سنسوز دوازده مگاپیکسلی جدید و با سایز پیکسل های بزرگ 1.8 میکرون پیکسل می باشند. ضخامت مذکور در مدل اولترا می تواند خبر از وحود یک باتری خیلی بزرگ دهد.

اخبار دقیقی از قیمت ها و زمان عرضه منتشر نشده است. اما آنچه از شایعات به گوش می خورد این است که در یازدهم ماه دوم سال میلادی جدید Samsung Galaxy S20 عرضه خواهد شد.

امتیاز 4 از 1 رای

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. بازتاب: บาคาร่า
  2. بازتاب: visit this website
  3. بازتاب: gordijnen dubbele plooi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا