برنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشن

روش جدید پاک کردن پیام در برنامه واتس اپ ارائه شد

پاک کردن پیام های واتس اپ

روش جدید پاک کردن پیام در برنامه واتس اپ ارائه شد

در جدیدترین به روزرسانی برنامه واتس اپ ، قابلیت جدیدی برای حذف پیام های به این اپلکیشن اضافه شده است که می تواند فضای زیادی از حافظه گوشی را خالی کند. در ادامه روش استفاده از این قابلیت جدید اپلیکیشن واتساپ می پردازیم. با طیف نیوز همراه باشید… .

برنامه واتس اپ به دلیل استفاده زیاد توسط کاربران، حجم زیادی از پیام ها در داخل این پیام رسان جابجا می شود. با گذشت زمان، حجم این پیام ها بالا می روند و در نتیجه باعث اشغال فضای داخلی گوشی ها می شوند. اپلیکیشن واتساپ برای رفع این مشکل در به روز رسانی جدید خود، قابلیت جدیدی برای حذف پیام های اشغال شده ارائه کرده است.

آپدیت جدید برنامه WhatsApp به قابلیتی با نام Storage Management Tool مجهز شده که برای مدیریت فضای فایل ها در صفحات مختلف چت اضافه شده است که می توان با استفاده از آن پیام ها را به طور کامل و یا موقت حذف کرد. قابل ذکر است که این ویژگی ابتدا در نسخه بتا ارائه شده است که کاربر می تواند چت ها را بر اساس حجم آن ها مشاهده و بعد فایل های بزرگ، تکراری و فوروارد شد را حذف کند.

برای دسترسی به این ویژگی جدید برنامه واتس اپ ، باید اقدام به آپدیت کردن آن به آخرین ورژن کنید. بعد از آپدیت برنامه WhatsApp ، به منو تنظیمات آن بروید و ابتدا گزینه Storage and Data و بعد از آن گزینه Manage Storage را انتخاب کنید. حال گزینه Review and Delete Items قابل مشاهده است و با کلیک کردن بر روی آن، دو گزینه فایل های Forward شده و یا حجیم قابل مشاهده است که با انتخاب هر کدام می توانید آن ها را برای همیشه حذف کنید. این بروزرسانی برای دو سیستم عامل Android و Ios عرضه شده است.

امتیاز 0 از 0 رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا