آموزشبرنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشن

روش هایی افزایش فالوور اینستاگرام

راهکار افزایش مخاطب Instagram

روش هایی افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از فضاهای اجتماعی که کمک بسیاری به فروش آنلاین محصولات کرده است، شبکه اجتماعی اینستاگرام است. این شبکه به دلیل داشتن قابلیت های مختلفی که دارد به کسب و کارهای مختلف کمک های بسیاری کرده است. در این مقاله قصد داریم تا چند راهکار برای افزایش فالوور و لایک پیج های اینستاگرام را معرفی کنیم. با طیف نیوز همراه باشید… .

راهکارهای بهبود جذب مخاطب در Instagram

برای داشتن یک پیچ اینستاگرامی پر مخاطب باید یکسری کارهای هدفمند انجام شود تا شاهد پیشرفت در جذب فالوور و لایک گرفتن از مخاطب باشید. البته ناگفته نماند که پروسه رسیدن به یک وضعیت خوب زمان بر است و باید با صبر و حوصله این کار را پیش ببرید. در زیر به یکسری از روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام اشاره می کنیم:

خرید فالوور

یکی از روش هایی که می تواند پیچ شما را برای بیشتر دیده شدن جلو بیاندازد، خرید فالوور واقعی است. البته باید بدانید که احتمال آنفالو شدن صفحه شما توسط این فالوورها وجود دارد چرا که ممکن است محتوای شما برای آن ها جذابیت نداشته باشد، پس ریزش آن ها امری گریز ناپذیر است. نکته مهمی که خرید فالوور به پیج شما کمک می کند، بعد روانی آن است. علت آن هم این است که تعداد مخاطبین پیج شما اثر مثبتی بر بازدیدکنندگان پیج شما دارد و بهتر می توانند به پیج شما اطمینان کنند.

محتوا جذاب

محتوای پیج باید از یکسری اصول مانند داشتن قالب، رنگ مناسب، محتوای ارزشمند و … برخوردار باشد. پس در زمان تولید محتوا برای پیج اینستاگرام حتما به این موارد توجه داشته باشید، چرا که بیشتر پیج های موفق از این موارد تبعیت می کنند.

فعال بودن پیچ

توجه داشته باشید که به صورت روزانه در پیچ خود محتوایی را بارگذاری و یا استوری کنید. این مورد زنده بودن پیج شما را به بازدیدکنندگان نمایش می دهد. البته باید در خصوص میزان بارگذاری مطالب افراطی عمل نشود چرا که باعث پس زدن مخاطبین و آنفالو شدن توسط آن ها می شوید. در یک چارچوب منظم در پست های مرتبط با حیطه کاری خود که از بازدیدکنندگان خوبی برخودار است، نظر بگذارید که این باعث بیشتر دیده شدن شما می شود.

هشتگ گذاری

یکی از موارد دیگری که باعث بیشتر دیده شدن مطالب پیج شما و افزایش مخاطب اینستاگرام می شود، هشتگ گذاری است. معمولا مخاطبین اینستاگرام برای پیگیری مطالب مورد نظر خود، هشتگ های آن محتوا را دنبال می کنند. پس در حتما در زمان بارگذاری پست ها، از هشتگ های مرتبط با آن پست استفاده شود.

تبلیغات در پیج های پرمخاطب

یکی دیگر از مواردی که می تواند به افزایش فالوور اینستاگرام کمک کند، تبلیغ در پیچ های پرمخاطب اینستاگرامی و همچنین سایت ها و کانال های تلگرامی است. در صورتیکه شما موارد مربوط به جذاب بودن پست ها را رعایت کرده باشید، ورود مخاطبین از طریق تبلیغات باعث جذب آن ها شده و شما را فالوو خواهند کرد.

امتیاز 0 از 0 رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا