برنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشن

قابلیت Share کردن صفحه نمایش به برنامه گوگل Duo اضافه شد

گوگل اپلیکیشن Google Duo را آپدیت کرد

قابلیت Share کردن صفحه نمایش به برنامه گوگل Duo اضافه شد

گوگل در آپدیت جدید برنامه گوگل Duo ، قابلیت Share کردن صفحه نمایش را در تماس های ویدئویی امکان پذیر کرد. در ادامه به بررسی ویژگی جدید Google Duo می پردازیم. با طیف نیوز همراه باشید… .

بررسی امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش در گوگل دوو

شرکت Google در اقدامی جدید و با به روزرسانی نرم افزار گوگل Duo قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش را برای کاربران این برنامه امکان پذیر کرد. با وجود چنین قابلیتی دیگر نیاز نیست تا کاربر در هنگام تماس ویدئویی از برنامه دیگری برای Share کردن صفحه نمایش استفاده کند و تنها می تواند از برنامه گوگل دوو بهره ببرد. همچنین شرکت گوگل در گذشته هم اعلام کرد بود که در آینده قابلیت های بیشتری به اپلیکیشن Google Duo اضافه خواهد کرد.

با توجه به اخباری که در فضای مجازی منتشر شده بود، قرار بود تا این قابلیت در ماه سپتامبر ارائه شود اما این ویژگی پیش از رسیدن به ماه سپتامبر برای کاربران اپلیکیشن گوگل دوو منتشر شد. با توجه به اضافه شدن این ویژگی جدید، افراد در حین مکالمه خود با اطرافیان می توانند تصاویر و کلیپ های جدید خود را با آن ها به اشتراک گذارند.

کاربر برای Share کردن صفحه نمایش خود، کار سختی در پیش ندارد و فقط می تواند با کلیک کردن بر گزینه اشتراک گذاری در حین تماس تصویری، صفحه نمایش خود را با سایر کاربرانی که در حال مکالمه با آن ها هستند، به اشتراک گذارند.

نکته مهمی که باید در خصوص استفاده از این قابلیت مد نظرتان باشد، در هنگام اشتراک گذاری صفحه نمایش خود به وسیله برنامه گوگل Duo تمامی اطلاعات مهم خود را حذف و یا به فولدری دیگر منتقل کنید تا در دسترس سایر افراد در حال مکالمه قرار نگیرد. چرا که در هنگام Share کردن صفحه نمایش، نمی توان افرادی را که با آن ها صحبت می کنید را ببینید و تنها می توانید از طریق صدا با آن ها در تماس باشید.

امتیاز 0 از 0 رای

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

  1. بازتاب: dumps shop
  2. بازتاب: superkaya88
  3. بازتاب: Free Palestine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا