برنامه آیفونبرنامه اندرویدنرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن واتس اپ به قابلیت تشخیص چهره مجهز می شود

اضافه شدن قابلیت Face ID به برنامه واتساپ

اپلیکیشن واتس اپ به قابلیت تشخیص چهره مجهز می شود

برای امنیت برنامه ها، قابلیت رمزگذاری بر روی آن ها وجود دارد. همچنین با اضافه شدن سنسور اثر انگشت این ویژگی نیز برای امنیت بیشتر به اپلیکیشن ها اضافه شد. حالا اپلیکیشن واتس اپ در نسخه آزمایشی جدید خود، دو قابلیت جدید را ارائه می دهد که در ادامه به بررسی امکانات جدید برنامه WhatsApp می پردازیم. با طیف نیوز همراه باشید… .

بررسی قابلیت های جدید برنامه واتساپ

در نسخه آزمایشی جدید اپلیکیشن واتس اپ، شاهد دو ویژگی جدیدی هستیم که کاربر می تواند از آن به خوبی استفاده کند. اولین ویژگی اضافه شده به برنامه WhatsApp ، قابلیت اضافه شدن به تماس گروهی از دست رفته است. در نسخه فعلی نرم افزار واتساپ ، نمی توان در صورت آنلاین شدن و مشاهده تماس گروهی به آن ها اضافه شد مگر آنکه کاربری مجددا فرد را به تماس گروهی خود اضافه کند. پس این قابلیت جدید به کاربر این امکان را می دهد به راحتی و در صورت مشاهده داشتن یک تماس گروهی از دست رفته، بدون هیچگونه مشکلی خود را به تماس گروهی اضافه کند.

قابلیت دیگری که در این نسخه آزمایشی اپلیکیشن واتس اپ شاهد آن هستیم، یک ویژگی امنیتی است. برنامه واتساپ همراه با توسعه افزایش امنیت گوشی ها، توسط توسعه دهندگانش خود را به روز کرده است. از زمانی که گوشی های به فناوری حسگر اثر انگشت مجهز شده اند، این نرم افزار نیز به این قابلیت مجهز شده است. حالا توسعه دهندگان برنامه WhatsApp قصد دارند که با استفاده از قابلیت تشخیص چهره، امنیت بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

این ویژگی در تمام گوشی هایی که از قابلیت تشخیص چهره پشتیبانی می کند، قابل اجرا است. البته مشخص نیست که کیفیت عملکرد آن همانند گوشی هایی است که دارای امینت بالا هستند و یا گوشی هایی که از امنیت متوسط برخورداراند. البته این امکان هم وجود دارد که اپلیکیشن واتس اپ مجهز به سیستمی که خود طراحی کرده است، مجهز شود.

امتیاز 5 از 1 رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا